Uniball powertank sn-220 kuulak mek sin hinta 5,63€
8 arviota
5,63€ / kpl
Uniball powertank sn-220 kuulak mek sin. Se on laadukas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. 55 % kierrätetystä muovista valmistetun uniball powertank -kuulakynän paineistetun säiliön ansiosta kynällä voit kirjoittaa jopa sen ollessa ylösalaisin. erityisolosuhteisiin soveltuvalla kynällä voit kirjoittaa vaikka märälle paperille, ja se toimii myös pakkasella -20 °c asti. kynän pysyvä muste on vedenkestävää ja uv-suojattu. kynässä on arkistokelpoinen muste.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Uniball powertank sn-220 kuulak mek sin tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 1 |
| Riittävyys | 500 m |
| Runko | Sininen, Musta, Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 40113441 |
| Viiva | 0,4 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 55 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Arws kork 0,5 sininen
Hinta 0,52€ / kplKuulakärkikynä Arws kork 0,5 sininen. Se on hyvälaatuinen kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyrecon kuulakärkikynän läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän. kynän kumiote takaa hyvän kirjoitustuntuman. medium-kärki: ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Micron kork 0,7 musta
Hinta 0,13€ / kplKuulakärkikynä Micron kork 0,7 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 1600 m. läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus
Hinta 4,85€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin
Hinta 3,99€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus
Hinta 3,95€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä.VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin
Hinta 4,97€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin. Se on hyvä kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se liukuu paperilla ...VarastossaTarkastele
-
+


