Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus hinta 3,95€
5 arviota
3,95€ / kpl
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä. Uni-Ball-kuulamustekynä on musta väriltään. Uni-Ball-kynän nestemäisen musteen juokseva koostumus mahdollistaa tasaisen ja sulavan kirjoitusjäljen ilman katkoksia tai töksähtelyä. Muste liukuu helposti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta sujuvaa ja vaivatonta. Kärjen kuulan pieni koko ja pyöreä muoto mahdollistavat tarkan kirjoittamisen ja sulavan musteen levittymisen. Väri: musta Mustetyyppi: nestemäinen Viivanleveys: 0,5 mm Kärjen koko: 0,7 mm Kärjen muoto: kuula Pakkauksessa: 12 kpl. Myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin pakkauksessa on 12 kappaletta. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 900 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 274399000 |
| Viiva | 0.5mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 23 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 71 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 6 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 75 |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Faber-Castell Speedx 1.0 musta
Hinta 1,57€ / KPLFaber-Castellin Speedx kuulakärkikynä tuntuu super pehmeältä kädessä. Kynällä on erittäin miellyttävä kirjoittaa. Laadukkaan LV-musteen ansiosta kynä liukuu paperilla nopeasti ja vaivattomasti.1,0 mm, musteen väri musta.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball powertank sn-220 kuulak mek sin
Hinta 5,63€ / kplUniball powertank sn-220 kuulak mek sin. Se on laadukas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. 55 % kierrätetystä muovista valmistetun uniball powertank -kuulakynän paineistetun säiliön ansiosta kynällä voit kirjoittaa jopa sen ollessa ylösalaisin.VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus
Hinta 4,85€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin
Hinta 3,99€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin
Hinta 4,97€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin. Se on hyvä kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se liukuu paperilla ...VarastossaTarkastele
-
+


