Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin hinta 4,97€
4 arviota
4,97€ / kpl
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin. Se on hyvä kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se liukuu paperilla vaivatta. Tämä myös takaa terävän ja tarkan jäljen. Uni-Ball-kuulamustekynä on sininen väriltään. Uni-Ball-kynän nestemäinen muste tuottaa erityisen pehmeän lopputuloksen, ja sen alhainen viskositeetti mahdollistaa musteen tunkeutumisen syvemmälle paperiin, joka vähentää tahrimista. Kärjen pienen ja pyöreän kuulan ansiosta kirjoittaminen on sulavaa, ja se mahdollistaa nopean ja tarkan kirjoittamisen. Väri: sininen Mustetyyppi: nestemäinen Viivanleveys: 0,5 mm Kärjen koko: 0,7 mm Kärjen muoto: kuula Pakkauksessa: 12 kpl. Myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin pakkauksessa on 12 kappaletta. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 900 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 274407000 |
| Viiva | 0.5mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 23 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 71 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 6 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 75 |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä FC Grip Glam Edition silver XB
Hinta 9,63€ / KPLFaber-Castellin jo klassikoksi muodostunut GRIP 2011 -kuulakynä on saanut uuden helmiäisenhohtoisen, modernin värityksen. Kynä on suunniteltu painoltaan ja muotoilultaan pitkäkestoiseen kirjoittamiseen käden väsymättä. Kynän varressa ergonomiset Faber-Castellin patentoimat täplät ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Faber-Castell Poly Ball Urban XB musta
Hinta 5,34€ / KPLPoly-tuoteperheen kynissä on trendivärit ja pehmeä otepinta, joten kynä pysyy hyvin kädessä. Muste on arkistointikelpoista, sinistä. Kynällä on erityisen kevyttä kirjoittaa. Vaihtosäiliöksi käyvät kaikki suuren kapasiteetin XB-säiliöt.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball powertank sn-220 kuulak mek sin
Hinta 5,63€ / kplUniball powertank sn-220 kuulak mek sin. Se on laadukas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. 55 % kierrätetystä muovista valmistetun uniball powertank -kuulakynän paineistetun säiliön ansiosta kynällä voit kirjoittaa jopa sen ollessa ylösalaisin.VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus
Hinta 4,85€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin
Hinta 3,99€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus
Hinta 3,95€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä.VarastossaTarkastele
-
+


