Kopiopaperi A4 80g Everyday Copy kopiopaperin hinta 4,50€
3 arviota
4,50€ / RSI
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen kopiopaperi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi A4 80g Everyday tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 5602024243880 |
| Karheus Bendtsen | 220 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 50 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1064065 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 93 % |
| Paksuus | 98 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 5 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 80 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 146 |
| Valmistaja | EVERYDAY |
| Valmistajan tuotenumero | 1064065 |
| Varastosaldo | 6826 riisiä (Päivitetty: 16.03 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, PEFC Sertifioitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi A4 80g Everyday Copy on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Tuotteen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöystävällisiä tuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kopiopaperi A4 80g Lyreco Standard ympäristöystävällinen tulostuspaperi
Hinta 8,66€ / kplArkistokelpoinen paperi ja lisäksi ympäristöystävällinen (EU-ympäristömerkki). Olipa kyseessä raportit, sopimukset, esitteet tai jokapäiväinen toimistokäyttö, Lyreco Standard A4 80g on laadukas kopioppaperi, joka yhdistää erinomaisen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g UPM Office valkoinen tulostuspaperi
Hinta 4,75€ / RSITuotteelle myönnetty EU Ecolabel sekä ISO 9706 standardi. Paksuus: 104 m, Opasiteetti: 93,5 %, Vaaleus ISO: 95 %, Valkoisuus CIE: 150, Bulkki: 1,30, Karheus Bendtsen: 250 ml/min, Suhteellinen kosteus: 30±5. Kopiopaperi on arkistokelpoinen ja soveltuu kaksipuoleiseen tulostukseen. Lavakoko 240rs.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g UPM New future kotimainen valkoinen tulostuspaperi
Hinta 4,90€ / kplHyvä ja halpa kopiopaperi onko sellaista olemassa. Kyllä on valkoinen kotimainen UPM New Future kopiopaperi A4 80g kuuluu painoluokkansa eliittiin ja mikä parasta se on samalla ympäristöystävällinen valinta. UPM New Future A4 on kotimainen Suomessa valmistettu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g Rsi500 clio valk.
Hinta 4,95€ / kplKopiopaperi A4 80g Rsi500 clio valk.. Tämän erinomaisen valkoisen tulostinpaperin verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Laadukas Clio A4 80g on kopiopaperi, jolle voit tulostaa ja kopioida ongelmattomasti. Edullinen arkistokelpoinen paperi sopii erityisen hyvin lasertulostukseen ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 multicopy next 80g 500kpl
Hinta 5,39€ / 500 kplKopiopaperi A4 multicopy next 80g 500kpl. Se on hyvä tulostustarvike, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Multicopy Zero on hiilidioksidineutraali monikäyttöinen paperi kaikkiin toimistolaitteisiin. Multicopy Zeron tuotannon ja kuljetuksen aikana syntyvät ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g Rs500 lyreco 80gr
Hinta 5,70€ / kplLyreco Budget A4 80g – kotimainen ja vastuullinen kopiopaperi arkeen. Lyreco Budget A4 on arkistokelpoinen ja laadukas kopiopaperi päivittäiseen toimistotulostukseen. Tämä edullinen tulostuspaperi valmistetaan Suomessa ja on erinomainen valinta, kun haluat yhdistää toimivuuden ja ...VarastossaTarkastele
-
+


