pentel bl77e energel kuulamus väriv 4kpl hinta 38,40€
7 arviota
38,40€ / 4 kpl
Pentel bl77e energel kuulamus väriv 4kpl. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Kuulamustekynä mekanismilla, valmistettu 79,5%:sti kierrätetyistä materiaaleista, ergonominen otepinta, tasainen kirjoitus, ei tahraa, sopii vasenkätisille, neljän värin setti - musta, sininen, punainen ja vihreä.
Toimitetaan 4 kappaleen erissä. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
pentel bl77e energel kuulamus väriv 4kpl tuotetiedot
| EAN-koodi | 5011433151219 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Kärjessä pieni kuula |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 4 |
| Riittävyys | 600 m |
| Runko | Värilajitelma |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | BL77E-4 |
| Viiva | 0,35mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Värilajitelma |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 17 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 54 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 67 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Ingli kumipinta sininen muste, mekanismilla
Hinta 4,54€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 pun
Hinta 1,93€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 pun. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Pilot Super Grip kuulakärkikynä tarjoaa jouhevaa ja vaivatonta kirjoittamista. Kuulakärkikynä liukuu tasaisesti paperilla, mikä tekee kirjoittamisesta ...VarastossaTarkastele
-
+
-
-33%Poistotuote
Kuulakärkikynä Zebra sl-f1 ruusukult lahjaras
Hinta11,61€ / kplKuulakärkikynä Zebra sl-f1 ruusukult lahjaras. Se on laadukas kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. zebra sl-f1 on tyylikäs, pienikokoinen kuulakynä teleskooppivarrella. pienen kokonsa ansiosta kuulakynä kulkee kätevästi mukana vaikka taskussa tai ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic orange kork 0,3 sin
Hinta 0,46€ / kplKuulakärkikynä Bic orange kork 0,3 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Ympäristöystävällisesti tuotetun bic orange -kuulakärkikynän arkistokelpoisella (iso 12757-2) musteella kirjoitat jopa 3000 m. musteen värinen korkki ja ...VarastossaTarkastele
-
+


