Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä hinta 1,82€
8 arviota
1,82€ / kpl
Kuulakärkikynä hyvään hintaan 1,82 €
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä tuotetiedot
| EAN-koodi | 3662168001014 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 2,8 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Vaaleansininen |
| Runko materiaali | Kumia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | OB-RUBBER BP 1.0MM GREEN |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Vihreä |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 17 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 51 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulakärkikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kuulakärkikynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen. Se on hyvä kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,48€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet ...VarastossaTarkastele
-
+


