Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta hinta 1,95€
5 arviota
1,95€ / kpl
Kuulakärkikynä edullisesti, hintaan 1,95 €
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen määrän. kynän pehmeä kumiote takaa hyvän pidon. kynän painonuppi ilmaisee musteen värin. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Ei |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Läpinäkyvä, Vihreä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | ECO CCH-4BP BLACK |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kuulakärkikynä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 82 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kuulakärkikynät toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen. Se on hyvä kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Ketjukynä Han i-Line musta
Hinta 38,88€ / KPLElegantti kauniisti muotoiltu ketjukynä esimerkiksi vastaanottotiskille. Osana tyylikästä i-Line sarjaa se täydentää vaativankin kirjoituspöytäympäristön muotoilullaan ja käytettävyydellään. Metalliketjun pituus 56 cm, tuotteen mitat 65x160x65mm.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,48€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet ...VarastossaTarkastele
-
+


