Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen hinta 1,82€
6 arviota
1,82€ / kpl
Kuulakärkikynä halpaan hintaan 1,82 €
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen. Se on hyvä kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen tuotetiedot
| EAN-koodi | 3662168004800 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Punainen |
| Runko materiaali | Kumia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | OB-RUBBER BP 1.0MM RED |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Punainen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 17 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 51 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 51 |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvälaatuinen kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulakärkikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot rexgrip mek 0,31 sin
Hinta 2,09€ / kplKuulakärkikynä Pilot rexgrip mek 0,31 sin. Se on tasokas kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Ympäristöystävällinen ja ergonomisesti muotoiltu pilot begreen rexgrip -kuulakärkikynä on valmistettu 77,9-prosenttisesti kierrätysmateriaalista.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,48€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet ...VarastossaTarkastele
-
+


