Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta hinta 1,42€
4 arviota
1,42€ / kpl
Kuulakärkikynä Ecolta hintaan 1,42 €
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. kynässä on arkistokelpoinen musta muste (iso 12757-2). medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,5 mm. myyntierä: 1 pkt = 12 kynää / 25 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin laatikossa on 12 kappaletta. Varma toimituspalvelumme kuljettaa kuulakärkikynän toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Tämän kuulakärkikynät lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta tuotetiedot
| Ergonomia tuote | Ei |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Riittävyys | 700 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Kumia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | OB-RUBBER BP 1.0MM BLACK |
| Viiva | 0,5 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
kuulakärkikynän TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen kuulakärkikynien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kuulakärkikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas kuulakärkikynä on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 punainen. Se on hyvä kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,42€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä
Hinta 1,82€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 vihreä. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustettu korkealuokkainen kumipintainen kuulakärkikynä metallisella kärjellä. koko rungon mittainen pehmeä otepinta. medium-kärki: 1,0 mm, viivan ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen
Hinta 1,48€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet ...VarastossaTarkastele
-
+


