Valkotaulutussi pyöreä 4-värisrj 1-3mm (FO70500) hinta 3,80€
4 arviota
3,80€ / SRJ
valkotaulutussi huokeaan hintaan 3,80 €
Valkotaulutussi pyöreä 4-värisrj 1-3mm (FO70500). Tämän erinomaisen toimistotuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Valkotaulukynät ovat tarkoitettu valkotaululle ja fläppitaululle. Viivan leveys 1-3 mm. Kuivapyyhintä. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa valkotaulutussin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Valkotaulutussi pyöreä 4-värisrj 1-3mm tiedot
| EAN | 4750650705003 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 2 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Vesiliukoinen |
| Tilausyksikkö | sarja (Minimitilaus: 1 sarja) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121708 |
| Valkotaulutussin mitat | Korkeus: 140 mm Leveys: 75 mm Syvyys: 20 mm |
| Valkotaulutussin tuotekoodi verkkokaupassa | 1054701 |
| Valmistaja | FORPUS |
| Valmistajan tuotenumero | 1054701 |
| Varastosaldo | 1361 sarjaa (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta, sininen, punainen, vihreä |
valkotaulutussin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas valkotaulutussien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat valkotaulutussit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän valkotaulutussit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Valkotaulutussi pyöreä 4-värisrj 1-3mm tiedot
| EAN | 4750650705003 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 2 mm |
| Musteen väri | Värilajitelma |
| Ominaisuus | Vesiliukoinen |
| Tilausyksikkö | sarja (Minimitilaus: 1 sarja) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121708 |
| Valkotaulutussin mitat | Korkeus: 140 mm Leveys: 75 mm Syvyys: 20 mm |
| Valkotaulutussin tuotekoodi verkkokaupassa | 1054701 |
| Valmistaja | FORPUS |
| Valmistajan tuotenumero | 1054701 |
| Varastosaldo | 1361 sarjaa (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta, sininen, punainen, vihreä |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Valkotaulutussi Artline EK-519 viisto musta 2-5mm
Hinta 1,43€ / KPLArtline 519 on valkotauluille ja myös elektronisille valkotauluille tarkoitettu viistokärkinen huopakynä. Kynissä on ns. dry safe ink -muste, joka toimii jopa 48 tuntia vaikkei tulppaa suljettaisi välillä. Taskupidike. Kynissä on kestävä kuitukärki ja ksyleenitön muste.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Valkotaulutussi Artline EK-5109A4W tasakärki 10mm 4väriä/srj
Hinta 14,95€ / SRJArtline 5109A on leveäkärkinen valkotaulukynä, jonka etuna on hyvä näkyvyys isossakin luentosalissa. Kynän jälki on hyvä pigmenttimusteen ansiosta, ei sisällä ksyleeniä.Värit: 1 kpl musta, 1 kpl sininen, 1 kpl punainen ja 1 kpl vihreä.
VarastossaTarkastele
-
+


