Kopiopaperi Pro-Design A4 250g 125 arkkia hinta 36,45€
5 arviota
36,45€ / PAK
kopiopaperi huokeaan hintaan 36,45 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 250g 125 arkkia. Tämän erinomaisen erikoispaperin verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 250g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155070 |
| Karheus Bendtsen | 60 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 63 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062291 |
| Lavalla (kpl) | 64 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 250 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 250 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062291 |
| Varastosaldo | 28 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kopiopaperi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 250g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155070 |
| Karheus Bendtsen | 60 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 63 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062291 |
| Lavalla (kpl) | 64 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 250 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 250 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062291 |
| Varastosaldo | 28 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 250g 125 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen erinomaisen laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tuotteita. Suosi luontoa säästäviä tuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

