Kopiopaperi Pro-Design A4 120g 250 arkkia hinta 13,02€
7 arviota
13,02€ / PAK
kopiopaperi säästöhintaan 13,02 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g 250 arkkia. Se on hyvälaatuinen erikoispaperi, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154745 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062284 |
| Lavalla (kpl) | 384 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062284 |
| Varastosaldo | 282 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154745 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062284 |
| Lavalla (kpl) | 384 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062284 |
| Varastosaldo | 282 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 120g 250 arkkia on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

