Kopiopaperi Pro-Design A4 160g 250 arkkia hinta 20,85€
3 arviota
20,85€ / PAK
kopiopaperi edullisesti, hintaan 20,85 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g 250 arkkia. Se on hyvä erikoispaperi, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154837 |
| Karheus Bendtsen | 42 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 40 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062286 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 96 % |
| Paksuus | 158 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 160 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062286 |
| Varastosaldo | 0 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvälaatuinen kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154837 |
| Karheus Bendtsen | 42 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 40 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062286 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 96 % |
| Paksuus | 158 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 160 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062286 |
| Varastosaldo | 0 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 160g 250 arkkia on ekologinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen erinomaisen laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ekologisia toimistotuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

