Kopiopaperi Pro-Design A4 90g 500 arkkia hinta 26,29€
5 arviota
26,29€ / RSI
kopiopaperi järkevään hintaan 26,29 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g 500 arkkia. Se on laadukas erikoispaperi, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728706229 |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062289 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 98 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 90 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062289 |
| Varastosaldo | 208 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728706229 |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062289 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 98 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 90 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062289 |
| Varastosaldo | 208 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g 500 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä toimistotuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

