Kopiopaperi Pro-Design A4 300g 125 arkkia hinta 19,43€
4 arviota
19,43€ / PAK
kopiopaperi tiukkaan hintaan 19,43 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 300g 125 arkkia. Tämän erinomaisen erikoispaperin toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 300g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728710530 |
| Karheus Bendtsen | 75 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 38 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062293 |
| Lavalla (kpl) | 96 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 99 % |
| Paksuus | 300 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 300 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062293 |
| Varastosaldo | 106 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja erinomainen kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas kopiopaperi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 300g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728710530 |
| Karheus Bendtsen | 75 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 38 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062293 |
| Lavalla (kpl) | 96 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 99 % |
| Paksuus | 300 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 300 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062293 |
| Varastosaldo | 106 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 300g 125 arkkia on ekologinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen tasokkaan laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

