Valaisin Unilux mambo led musta hinta 85,30€
8 arviota
85,30€ / kpl
Valaisin edulliseen hintaan 85,30 €
Valaisin Unilux mambo led musta. Se on erinomainen tuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Ympäristöystävällinen unilux mamboled on hyvän hinta-laatusuhteen led-valaisin jalustalla, jonka voimakas ja lämmin valo on miellyttävä silmälle. lampun asento on helposti säädettävissä kaksinivelisen varren ansiosta. pakkauksessa on sekä painojalka että pöytäkiinnike, joten saat sen paikoilleen millaiseen pöytään tahansa. valaisin toimii verkkoviralla ja siinä on 1,8 metriä pitkä johto. valoteho 800 lux. Tehokas sopimuskuljetuksemme toimittaa valaisimen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän valaisimet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Valaisin Unilux mambo led musta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3595560005796 |
|---|---|
| ENEC-sertifikaatti | Ei ole |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Enimmäiskorkeus | 75 cm |
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Himmennin | Ei ole |
| Lampun yhtäjaksoinen kesto | 40000 h |
| NF-merkintä | Ei ole |
| PDF-dokumentti | Valaisin Unilux mambo led musta PDF |
| Teho (Wattia) | 7 W |
| Tekniikka | LED |
| Tuotteen mitta | Paino: 2200 g |
| Valmistajan tuotenumero | 400033683 |
| Valmistusmateriaali | Teräs, Alumiini, ABS-muovi |
| Valon värilämpötila | 2900 K |
| Valoteho | 665 lumenia |
| Varsi säädettävä | On |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä valaisin on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| Cradle to Cradle (Kehdosta kehtoon) sertifiointi | Bronze (Pronssi) |
|---|---|
| Europe Formaldehyde Emission Standardi | E1 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Selkeät ohjeet | Kyllä |
| Varaosia saatavuus (vuotta) | 5 |
| Vastuullisuusaste (%) | 100 |
valaisimen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen valaisimien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat valaisimet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen valaisin on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Valaisin Touch led säädet. valolla musta
Hinta 132,71€ / kplValaisin Touch led säädet. valolla musta. Tämän erinomaisen tuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Monipuolisilla säädöillä varusteltu touch led -työpistevalaisin on säädettävissä kosketusnäytöstä viiteen eri valotehoon ja neljään eri ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Työpistevalaisin Unilux Linka musta
Hinta 143,29€ / KPLPieneen tilaa menevä työpistevalaisin. USB-portti sekä langaton lataus älypuhelimien ja tablettien latausta varten. Automaattinen sammutus 60/120min. Valon voimakkuus säädettävissä portaattomasti (maks. 1695 luksia). Värilämpötilat 2800K / 3400K / 4500K / 5600K säädettävissä 4-portaisesti ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kirkasvalolamppu Beurer tl30
Hinta 57,07€ / kplKirkasvalolamppu Beurer tl30. Tämän erinomaisen tuotteen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Kompaktin kokoinen ja kevyt beurer tl30 -kirkasvalolamppu mahtuu kätevästi työpöydällesi tai matkalle mukaan. lampun voi asettaa oman mielen mukaan joko vaaka- tai pystyasentoon.VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Valaisin Aluminor duke lt led musta
Hinta 175,43€ / kplValaisin Aluminor duke lt led musta. Se on erinomainen toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Duke lt on kätevällä liiketunnistimella varustettu led-pöytälamppu, jonka kirkkaus ja värilämpö ovat säädettävissä kosketusnäytöltä.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Rengasvalo 120 LED LED
Hinta 46,46€ / KPLRengasvalolla ja kolmijalalla varmistat parhaan valaistuksen selfieihin, vlogeihin, opetusvideoihin sekä TikTok-, Instagram- tai YouTube-videoihin. 10 tuuman rengasvalo ja sen 120 yksittäistä LED-valoa takaavat tasaisen valaistuksen, jotta olet aina parhaimmillasi. Aseta valaisin pöydälle, ...
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Valaisin Swingo led painojalalla valk
Hinta 121,79€ / kplValaisin Swingo led painojalalla valk. Se on erinomainen valaisin, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Tehokkaan swingo -led-valaisimen kirkkaus on säädettävissä kolmeen eri valotehoon tarpeesi mukaan. pakkauksessa on sekä painojalka että pöytäkiinnike, joten ...
VarastossaTarkastele
-
+


