Kopiopaperi A4 80g 5/240rsi Multilaser hinta 5,83€
72 arviota
5,83€ / RSI
kopiopaperi meiltä hintaan 5,83 €
Kopiopaperi A4 80g 5/240rsi Multilaser. Tämän erinomaisen valkoisen tulostinpaperin verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Multilaser on ihanteellinen toimistopaperi nopeaan ja suurivolyymiseen mustavalkotulostukseen (myös kaksipuoliseen kopiointiin, faksilaitteisiin ja mustesuihkutulostimiin). Sitä voidaan käyttää kaikkiin laajoihin tekstiasiakirjoihin sisäiseen ja ulkoiseen käyttöön. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Kopiopaperi A4 80g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| Bulkki | 1.33 cm3/g |
| EAN | 7318826540666 |
| Grammapaino | 80 g |
| Karheus Bendtsen | 220 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111019 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 106 µm |
| Paperi säilytys | Arkistokelpoinen |
| Suhteellinen kosteus | 30±5 % |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 5 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 80 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Vaaleus ISO | 150 % |
| Valkoisuus CIE | 150 |
| Valmistaja | UPM |
| Valmistajan tuotenumero | 111019 |
| Varastosaldo | 13405 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi A4 80g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| Bulkki | 1.33 cm3/g |
| EAN | 7318826540666 |
| Grammapaino | 80 g |
| Karheus Bendtsen | 220 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 111019 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 106 µm |
| Paperi säilytys | Arkistokelpoinen |
| Suhteellinen kosteus | 30±5 % |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 5 riisiä) |
| Tuotetyyppi | 80 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Vaaleus ISO | 150 % |
| Valkoisuus CIE | 150 |
| Valmistaja | UPM |
| Valmistajan tuotenumero | 111019 |
| Varastosaldo | 13405 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi A4 80g 5/240rsi Multilaser on ekologinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen hyvän laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ympäristöystävällisiä toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kopiopaperi A4 80g Lyreco Standard ympäristöystävällinen tulostuspaperi
Hinta 8,66€ / kplArkistokelpoinen paperi ja lisäksi ympäristöystävällinen (EU-ympäristömerkki). Olipa kyseessä raportit, sopimukset, esitteet tai jokapäiväinen toimistokäyttö, Lyreco Standard A4 80g on laadukas kopioppaperi, joka yhdistää erinomaisen ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g UPM Office valkoinen tulostuspaperi
Hinta 4,75€ / RSITuotteelle myönnetty EU Ecolabel sekä ISO 9706 standardi. Paksuus: 104 m, Opasiteetti: 93,5 %, Vaaleus ISO: 95 %, Valkoisuus CIE: 150, Bulkki: 1,30, Karheus Bendtsen: 250 ml/min, Suhteellinen kosteus: 30±5. Kopiopaperi on arkistokelpoinen ja soveltuu kaksipuoleiseen tulostukseen. Lavakoko 240rs.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g UPM New future kotimainen valkoinen tulostuspaperi
Hinta 4,90€ / kplHyvä ja halpa kopiopaperi onko sellaista olemassa. Kyllä on valkoinen kotimainen UPM New Future kopiopaperi A4 80g kuuluu painoluokkansa eliittiin ja mikä parasta se on samalla ympäristöystävällinen valinta. UPM New Future A4 on kotimainen Suomessa valmistettu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 80g Rsi500 clio valk.
Hinta 4,95€ / kplKopiopaperi A4 80g Rsi500 clio valk.. Tämän erinomaisen valkoisen tulostinpaperin verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Laadukas Clio A4 80g on kopiopaperi, jolle voit tulostaa ja kopioida ongelmattomasti. Edullinen arkistokelpoinen paperi sopii erityisen hyvin lasertulostukseen ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kopiopaperi A4 multicopy next 80g 500kpl
Hinta 5,39€ / 500 kplKopiopaperi A4 multicopy next 80g 500kpl. Se on hyvä tulostustarvike, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Multicopy Zero on hiilidioksidineutraali monikäyttöinen paperi kaikkiin toimistolaitteisiin. Multicopy Zeron tuotannon ja kuljetuksen aikana syntyvät ...VarastossaTarkastele
-
+


