Valaisin Aluminor duke lt led musta hinta 175,43€
4 arviota
175,43€ / kpl
Valaisin meiltä hintaan 175,43 €
Valaisin Aluminor duke lt led musta. Se on erinomainen toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Duke lt on kätevällä liiketunnistimella varustettu led-pöytälamppu, jonka kirkkaus ja värilämpö ovat säädettävissä kosketusnäytöltä. valaisimessa on lisäksi viimeisen säädön muisti, ja sen kaksinivelisen varren ja säädettävän kuvun ansiosta valokeila osoittaa juuri sinne, minne haluat. energiapihissä valaisimessa on myös pitkä 25 000 tunnin käyttöikä. valoteho: 1000 luxia. värilämpötila: 3000 - 6300 k. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa valaisimen ilmaisella toimituksella toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Poistotuote tuotetta saatavilla rajoitetusti, niin kauan kuin varastoa riittää. Varastosaldo 7 kpl. Päivitetty: 03.04.2026.Tämän valaisimet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Valaisin Aluminor duke lt led musta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3131130364445 |
|---|---|
| ENEC-sertifikaatti | Ei ole |
| Energiatehokkuusluokka | E |
| Enimmäiskorkeus | 78 cm |
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Himmennin | On |
| Lampun yhtäjaksoinen kesto | 25000 h |
| NF-merkintä | Ei ole |
| Teho (Wattia) | 6.6 W |
| Tekniikka | LED |
| Tuotteen mitta | Paino: 1.4 kg |
| Valmistajan tuotenumero | DUKE LT N |
| Valmistusmateriaali | Teräs, ABS-muovi, Alumiini |
| Valon värilämpötila | 3000 K, 6300 K |
| Valoteho | 500 lumenia |
| Varsi säädettävä | On |
| Väri | Musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä valaisin on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
valaisimen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä valaisimien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat valaisimet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen valaisin on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Valaisin Touch led säädet. valolla musta
Hinta 132,71€ / kplValaisin Touch led säädet. valolla musta. Tämän erinomaisen tuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Monipuolisilla säädöillä varusteltu touch led -työpistevalaisin on säädettävissä kosketusnäytöstä viiteen eri valotehoon ja neljään eri ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Työpistevalaisin Unilux Strata ULX LED musta
Hinta 216,38€ / KPLUnilux Strata ULX LED pöytävalaisimen joustava varsi mahdollistaa lampun asennon säätämisen juuri haluamallasi tavalla. Voit helposti säätää valon suuntaa ja kulmaa saavuttaaksesi täydellisen valaistuksen joka kerta. Valotehonsa puolesta voit luottaa siihen, että valaisin tarjoaa riittävän ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Lamppu Block valkoinen johto
Hinta 322,74€ / KPLSuunnittelija Harri Koskinen on luonut klassikoksi nousseen Block-lampun Design House Stockholmille. BLOCK lamppu koostuu kahdesta valetusta lasitiilestä, joiden sisään lamppu jää. Lampun muoto on hiekkapuhallettu. MINI BLOCK lampun johto on muovinen musta. Lampun mitat ovat 12,5 x 8 x 7,5cm.VarastossaTarkastele
-
+
-
Pöytävalaisin Unilux Mambo LED musta
Hinta 115,27€ / KPLUnilux MAMBO LED musta työpistevalaisin. Pöytäjalusta sekä pöytäkiinnitys (sisältyy kiinnikkeet). Varsi nivelillä, lampun asento on helposti säädettävissä. Valovoima 600 lumen (valon määrä), 3000 kelvin (värilämpötila). Käyttöikä 40 000 tuntia. Takuu 2 vuotta.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Valaisin Swingo led painojalalla valk
Hinta 121,79€ / kplValaisin Swingo led painojalalla valk. Se on erinomainen valaisin, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Tehokkaan swingo -led-valaisimen kirkkaus on säädettävissä kolmeen eri valotehoon tarpeesi mukaan. pakkauksessa on sekä painojalka että pöytäkiinnike, joten ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Valaisin Unilux mambo led musta
Hinta 85,30€ / kplValaisin Unilux mambo led musta. Se on erinomainen tuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Ympäristöystävällinen unilux mamboled on hyvän hinta-laatusuhteen led-valaisin jalustalla, jonka voimakas ja lämmin valo on miellyttävä silmälle. lampun asento on ...
VarastossaTarkastele
-
+


