Valaisin Swingo led painojalalla valk hinta 121,79€
5 arviota
121,79€ / kpl
Valaisin tiukkaan hintaan 121,79 €
Valaisin Swingo led painojalalla valk. Se on erinomainen valaisin, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Tehokkaan swingo -led-valaisimen kirkkaus on säädettävissä kolmeen eri valotehoon tarpeesi mukaan. pakkauksessa on sekä painojalka että pöytäkiinnike, joten saat sen paikoilleen millaiseen pöytään tahansa. ce-hyväksytyn valaisimen lampunkesto on jopa 50 000 tuntia. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa valaisimen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tämän valaisimet lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Valaisin Swingo led painojalalla valk tuotetiedot
| EAN-koodi | 3595560016570 |
|---|---|
| Energiatehokkuusluokka | A+ luokka |
| Enimmäiskorkeus | 72 cm |
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Himmennin | On |
| Lampun yhtäjaksoinen kesto | 50.000 tuntia (h) |
| NF-merkintä | Ei ole |
| PDF-dokumentti | Valaisin Swingo led painojalalla valk PDF |
| Teho (Wattia) | 9 W |
| Tekniikka | LED |
| Tuotteen mitta | Paino: 3 kg |
| Valmistajan tuotenumero | 400093839 |
| Valmistusmateriaali | ABS-muovi, Teräs |
| Valon värilämpötila | 3000 K |
| Valoteho | 1400 lux |
| Varsi säädettävä | On |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä valaisin on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
valaisimen TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas valaisimien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain valaisimet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja erinomainen valaisin on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Valaisin Touch led säädet. valolla musta
Hinta 132,71€ / kplValaisin Touch led säädet. valolla musta. Tämän erinomaisen tuotteen verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Monipuolisilla säädöillä varusteltu touch led -työpistevalaisin on säädettävissä kosketusnäytöstä viiteen eri valotehoon ja neljään eri ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kirkasvalolamppu Beurer tl30
Hinta 57,07€ / kplKirkasvalolamppu Beurer tl30. Tämän erinomaisen tuotteen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Kompaktin kokoinen ja kevyt beurer tl30 -kirkasvalolamppu mahtuu kätevästi työpöydällesi tai matkalle mukaan. lampun voi asettaa oman mielen mukaan joko vaaka- tai pystyasentoon.VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Valaisin Aluminor duke lt led musta
Hinta 175,43€ / kplValaisin Aluminor duke lt led musta. Se on erinomainen toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Duke lt on kätevällä liiketunnistimella varustettu led-pöytälamppu, jonka kirkkaus ja värilämpö ovat säädettävissä kosketusnäytöltä.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Työpistevalaisin Unilux Swingo Led valkoinen
Hinta 185,54€ / KPLUnilux Swingo LED työpistevalaisin. Pöytäjalusta sekä pöytäkiinnitys (sisältyy kiinnikkeet). Varsi nivelillä ja jousikuormituksella, jolloin lampun asento on helposti säädettävissä. Valo säädettävissä 3 eri kirkkauteen. Valovoima 800 lumen (valon määrä), 3000 kelvin ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Valaisin Unilux mambo led musta
Hinta 85,30€ / kplValaisin Unilux mambo led musta. Se on erinomainen tuote, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Ympäristöystävällinen unilux mamboled on hyvän hinta-laatusuhteen led-valaisin jalustalla, jonka voimakas ja lämmin valo on miellyttävä silmälle. lampun asento on ...
VarastossaTarkastele
-
+


