Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin hinta 3,99€
8 arviota
3,99€ / kpl
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä. Uni-Ball-kuulamustekynä on sininen väriltään. Uni-Ball-kynän nestemäinen muste tarjoaa monipuolisen ja laadukkaan kirjoituskokemuksen, jossa yhdistyvät intensiivinen väri, tarkka kirjoitusjälki ja nopea kuivuminen. Kärjen kuulan pieni koko ja muoto tekevät kirjoittamisesta helppoa ja muste levittyy tasaisesti. Väri: sininen Mustetyyppi: nestemäinen Viivanleveys: 0,3 mm Kärjen koko: 0,5 mm Kärjen muoto: kuula Pakkauksessa: 12 kpl. Myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin pakkauksessa on 12 kappaletta. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 sin tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,5 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 1300 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 274381000 |
| Viiva | 0.3mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 23 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 71 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 6 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 75 |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Uniball powertank sn-220 kuulak mek sin
Hinta 5,63€ / kplUniball powertank sn-220 kuulak mek sin. Se on laadukas kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. 55 % kierrätetystä muovista valmistetun uniball powertank -kuulakynän paineistetun säiliön ansiosta kynällä voit kirjoittaa jopa sen ollessa ylösalaisin.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun
Hinta 2,78€ / kplKuulamustekynä Pilot greenball 0,35 pun. Se on tasokas kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Luonnonystävän ehdoilla tehty pilot greenball -kuulamustekynä on valmistettu 89-prosenttisesti kierrätysmateriaalista. kynän klipsillä varustettu korkki ja runko ovat ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus
Hinta 4,85€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus
Hinta 3,95€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus. Tämän erinomaisen kynän verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä.VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin
Hinta 4,97€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin. Se on hyvä kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se liukuu paperilla ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Bic M10 punainen 50 kpl/pak
Hinta 75,38€ / PAKPunainen, 50 kpl/pak.VarastossaTarkastele
-
+


