Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen kulta hinta 2,17€
28 arviota
2,17€ / KPL
taiteilijatussi kilpailukykyiseen hintaan 2,17 €
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen kulta. Se on hyvälaatuinen taiteilijatarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Faber-Castell Pitt kynät ovat taiteilijatason huopakyniä joissa on erittäin hyvin valoa kestävä pigmentti. Kultainen väri juoksee kynästä helposti ilman ravistelua ja kärjen painelua. Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa taiteilijatussin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen tiedot
| EAN | 4005401673507 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Kulta |
| Muut värit | Hopea |
| Ominaisuus | Permanent |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 15 mm Leveys: 15 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 153537 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121711 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167350 |
| Varastosaldo | 105 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Kulta |
taiteilijatussin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas taiteilijatussien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain taiteilijatussit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen taiteilijatussi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän taiteilijatussit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen tiedot
| EAN | 4005401673507 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Kulta |
| Muut värit | Hopea |
| Ominaisuus | Permanent |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 15 mm Leveys: 15 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 153537 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121711 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167350 |
| Varastosaldo | 105 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Kulta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä taiteilijatussi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen kulta on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Taiteilijatussin laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ympäristöä säästäviä tarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt 2,5 mm pyöreä valk.
Hinta 3,40€ / KPLFaber-Castell Pitt kynät ovat taiteilijatason valkoinen huopakyniä, joissa on erittäin hyvin valoa kestävä pigmentti. Soveltuu erittäin hyvin esim. askarteluun tummapohjaisille papereille ja kartongeille. 4 kpl/rasia.
VarastossaTarkastele
-
+


