Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt hopea hinta 3,22€
2 arviota
3,22€ / KPL
taiteilijatussi Ecolta hintaan 3,22 €
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt hopea. Tämän erinomaisen taiteilijatarvikkeen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Faber-Castell Pitt kynät ovat taiteilijatason huopakyniä joissa on erittäin hyvin valoa kestävä pigmentti. Hopeinen väri juoksee kynästä helposti ilman ravistelua ja kärjen painelua. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa taiteilijatussin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt hopea tiedot
| EAN | 4005401673989 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Hopea |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 210 mm Leveys: 55 mm Syvyys: 14 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 850748 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 5 kpl) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121704 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167398 |
| Varastosaldo | 494 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Hopea |
taiteilijatussin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvä taiteilijatussien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain taiteilijatussit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen taiteilijatussi on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän taiteilijatussit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt hopea tiedot
| EAN | 4005401673989 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Hopea |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 210 mm Leveys: 55 mm Syvyys: 14 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 850748 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 5 kpl) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121704 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167398 |
| Varastosaldo | 494 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Hopea |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä taiteilijatussi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt hopea on ympäristöystävällinen toimistotuote. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa taiteilijatussin tasokkaan laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt 2,5 mm pyöreä valk.
Hinta 3,40€ / KPLFaber-Castell Pitt kynät ovat taiteilijatason valkoinen huopakyniä, joissa on erittäin hyvin valoa kestävä pigmentti. Soveltuu erittäin hyvin esim. askarteluun tummapohjaisille papereille ja kartongeille. 4 kpl/rasia.
VarastossaTarkastele
-
+


