Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt 2,5 mm pyöreä valk hinta 3,40€
29 arviota
3,40€ / KPL
taiteilijatussi kilpailukykyiseen hintaan 3,40 €
Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt 2,5 mm pyöreä valk.. Tämän erinomaisen askartelutarvikkeen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Faber-Castell Pitt kynät ovat taiteilijatason valkoinen huopakyniä, joissa on erittäin hyvin valoa kestävä pigmentti. Soveltuu erittäin hyvin esim. askarteluun tummapohjaisille papereille ja kartongeille. Taiteilijatussit myydään kappaleittain, rasiassa on 4 kynää. Varma toimituspalvelumme kuljettaa taiteilijatussin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... eli kaikkialle Suomeen.
Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt tiedot
| EAN | 4005401676010 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 2.5 mm |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 21 mm Leveys: 25 mm Syvyys: 132 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 153549 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) Pakkauskoot: 4 kpl / rasia |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121711 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167601 |
| Varastosaldo | 16 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
taiteilijatussin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas taiteilijatussien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat taiteilijatussit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen taiteilijatussi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän taiteilijatussit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt tiedot
| EAN | 4005401676010 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 2.5 mm |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 21 mm Leveys: 25 mm Syvyys: 132 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 153549 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) Pakkauskoot: 4 kpl / rasia |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121711 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167601 |
| Varastosaldo | 16 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä taiteilijatussi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt 2,5 mm pyöreä valk. on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Taiteilijatussin tasokkaan laadun varmistaa laatusertifikaatti. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ekologisia toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

