Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen hopea hinta 2,17€
30 arviota
2,17€ / KPL
taiteilijatussi halpaan hintaan 2,17 €
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen hopea. Tämän erinomaisen taiteilijatarvikkeen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Faber-Castell Pitt kynät ovat taiteilijatason huopakyniä joissa on erittäin hyvin valoa kestävä pigmentti. Hopeinen väri juoksee kynästä helposti ilman ravistelua ja kärjen painelua. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa taiteilijatussin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen tiedot
| EAN | 4005401673514 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Hopea |
| Muut värit | Kulta |
| Ominaisuus | Permanent |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 15 mm Leveys: 15 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 153538 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121711 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167351 |
| Varastosaldo | 129 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Hopea |
taiteilijatussin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä taiteilijatussien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain taiteilijatussit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen taiteilijatussi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän taiteilijatussit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen tiedot
| EAN | 4005401673514 |
|---|---|
| Kärjen leveys | 1.5 mm |
| Musteen väri | Hopea |
| Muut värit | Kulta |
| Ominaisuus | Permanent |
| Taiteilijatussin mitat | Korkeus: 15 mm Leveys: 15 mm |
| Taiteilijatussin tuotekoodi verkkokaupassa | 153538 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | Pyöreä |
| UNSPSC | 44121711 |
| Valmistaja | FABER-CAST |
| Valmistajan tuotenumero | 167351 |
| Varastosaldo | 129 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Hopea |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä taiteilijatussi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Taiteilijatussi Faber-Castell Pitt Pen hopea on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa taiteilijatussin erinomaisen laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Taiteilijatussi Faber-Castell Jumbo Pitt 2,5 mm pyöreä valk.
Hinta 3,40€ / KPLFaber-Castell Pitt kynät ovat taiteilijatason valkoinen huopakyniä, joissa on erittäin hyvin valoa kestävä pigmentti. Soveltuu erittäin hyvin esim. askarteluun tummapohjaisille papereille ja kartongeille. 4 kpl/rasia.
VarastossaTarkastele
-
+


