papermate inkjoy 100rt 0,3 sin hinta 48,33€
7 arviota
48,33€ / kpl
Papermate inkjoy 100rt 0,3 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen värinen runko. 100 kappaleen säästöpakkauksessa on 80 kynää + 20 kpl kaupan päälle. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 kpl = 100 kynää. Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Turku, Oulu, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
papermate inkjoy 100rt 0,3 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3501170958193 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 400 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | S0977440 |
| Viiva | 0,3 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 15 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 80 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta
Hinta 1,95€ / kplKuulakärkikynä Lyreco mek 0,5 musta. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco recycled -kuulakärkikynä on valmistettu 75-prosenttisesti kierrätetystä materiaalista. kynässä on läpinäkyvä runko, jonka ansiosta näet jäljellä olevan, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy 100rt 0,3 musta
Hinta 48,39€ / kplPapermate inkjoy 100rt 0,3 musta. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on arkistokelpoisen (iso ...VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy100 0,7 sin
Hinta 36,42€ / kplPapermate inkjoy100 0,7 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on ...VarastossaTarkastele
-
+


