papermate inkjoy 100rt 0,3 musta hinta 48,39€
3 arviota
48,39€ / kpl
Papermate inkjoy 100rt 0,3 musta. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on arkistokelpoisen (iso 12757-2) musteen värinen runko. 100 kappaleen säästöpakkauksessa on 80 kynää + 20 kpl kaupan päälle. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,3 mm. myyntierä: 1 kpl = 100 kynää. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
papermate inkjoy 100rt 0,3 musta tuotetiedot
| EAN-koodi | 3501170958186 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Pyöreä |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 400 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | S0977430 |
| Viiva | 0,3 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 15 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 80 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Dynamic 0,7mm musta (FO51541)
Hinta 0,51€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy 100rt 0,3 sin
Hinta 48,33€ / kplPapermate inkjoy 100rt 0,3 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy100 0,7 sin
Hinta 36,42€ / kplPapermate inkjoy100 0,7 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 musta
Hinta 0,83€ / kplKuulamustekynä Lyreco liquid 0,5 musta. Se on hyvä kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+


