papermate inkjoy100 0,7 sin hinta 36,42€
6 arviota
36,42€ / kpl
Papermate inkjoy100 0,7 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). pakkauksessa on 80 kynää + 20 kaupan päälle. medium-kärki 1,0 mm, viivan leveys 0,7 mm. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
papermate inkjoy100 0,7 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3501170958193 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 800 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | S0977420 |
| Viiva | 0,7 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Ballograf epoca p recy sininen
Hinta 10,38€ / kplKuulakärkikynä Ballograf epoca p recy sininen. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Ballograf epoca p recycled -kuulakärkikynän runko valmistettu 100 % kierrätetystä muovista. kynän sininen muste on arkistokelpoista ja riittoisa, ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Faber-Castell Daily Ball XB värilajitelma blisterissä
Hinta 3,35€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy 100rt 0,3 musta
Hinta 48,39€ / kplPapermate inkjoy 100rt 0,3 musta. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on arkistokelpoisen (iso ...VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy 100rt 0,3 sin
Hinta 48,33€ / kplPapermate inkjoy 100rt 0,3 sin. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynissä on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä uni-ball Jetstream SXN-217 sininen 1,0mm
Hinta 3,64€ / KPLJetstream mustekuulakynä ei tahraa. Mustekuulakynä on myös hyvä vaihtoehto vasenkätisille, koska muste kuivuu välittömästi. Musteen väri sininen, Jetstream mustekuulakynää saatavilla myös mustalla (158300) ja punaisella (158302) musteella.VarastossaTarkastele
-
+


