Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin hinta 30,64€
6 arviota
30,64€ / kpl
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän riittoisalla musteella kirjoitat jopa 3000 m. 90 + 10 kappaleen säästöpakkauksella saat enemmän vastinetta rahoillesi. kätevä pakkaus toimii myös kynien esillepanoon. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt (90 kynää + 10 kaupan päälle). Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123278233 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 3000 m |
| Runko | Läpinäkyvä |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 942910 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 21 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 74 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Ballograf Epoca Chrome, 12kpl/ras
Hinta 12,19€ / KPLKorkealuokkainen Ballograf -kuulakynä. Ballografin alkuperäissäiliössä on arkistokelpoinen sininen muste. Kromattu rungon yläosa. Rungon alaosa muovia. Värilajitelma. Taskupidike ja vaihdettava pitkäkestoinen säiliö. Mekanismilla elinikäinen takuu. Värilajitelma: 3 x musta, 2 x ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Faber-Castell Daily Ball sweet lilac
Hinta 2,88€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
bic atlantis clic kuulakynä0,32si
Hinta 63,33€ / kplBic atlantis clic kuulakynä0,32si. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen
Hinta 72,04€ / kplBic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkauksessa on 90+10 kuulakärkikynää! painomekanismilla varustetun bic m10 -kuulakärkikynän sininen muste on riittoisaa - kirjoitat sillä jopa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä papermater kilometrico si 50kpl
Hinta 31,75€ / 50 kplKuulakärkikynä papermater kilometrico si 50kpl. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Kilometrico - kynä kirjoittaa siis yli kilometrin!!! 80-prosenttisesti kierrätetystä muovista valmistettu paper mate kilometrico kuulakärkikynä takaa ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä uni Power Tank SN-220 musta 1,0mm
Hinta 3,15€ / KPLTuotteen ominaisuudet: - Tehokas kuulakärkikynä mekanismilla - Kirjoittaa missä tahansa kulmassa aina 180° asti - Kirjoittaa sateessa, jopa märälle paperille - Kirjoittaa äärimmäisen kylmissä olosuhteissa (-20°C asti) - SUPER INK luotettava muste: vettä ja liuottimia kestävä, säilyttää ...VarastossaTarkastele
-
+


