Kopiopaperi Pro-Design A3 250g 125 arkkia hinta 42,69€
6 arviota
42,69€ / PAK
kopiopaperi kilpailukykyiseen hintaan 42,69 €
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g 125 arkkia. Tämän erinomaisen erikoispaperin verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155100 |
| Karheus Bendtsen | 60 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062294 |
| Lavalla (kpl) | 80 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 250 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 250 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062294 |
| Varastosaldo | 51 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvä kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155100 |
| Karheus Bendtsen | 60 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062294 |
| Lavalla (kpl) | 80 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 250 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 250 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062294 |
| Varastosaldo | 51 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g 125 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen erinomaisen laadun. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ympäristöystävällisiä tarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

