Kopiopaperi Pro-Design A3 120g 250 arkkia hinta 25,03€
3 arviota
25,03€ / PAK
kopiopaperi huokeaan hintaan 25,03 €
Kopiopaperi Pro-Design A3 120g 250 arkkia. Se on tasokas erikoispaperi, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... siis minne tahansa Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A3 120g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154950 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062290 |
| Lavalla (kpl) | 120 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062290 |
| Varastosaldo | 103 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A3 120g tiedot
| Arkkeja | 250 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154950 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062290 |
| Lavalla (kpl) | 120 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 125 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 120 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062290 |
| Varastosaldo | 103 pakkausta (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A3 120g 250 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä tarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

