Kopiopaperi Pro-Design A3 100g 500 arkkia hinta 44,52€
7 arviota
44,52€ / RSI
kopiopaperi edullisesti, hintaan 44,52 €
Kopiopaperi Pro-Design A3 100g 500 arkkia. Se on hyvälaatuinen erikoispaperi, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A3 100g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154653 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062285 |
| Lavalla (kpl) | 90 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 109 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 100 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062285 |
| Varastosaldo | 30 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kopiopaperit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen kopiopaperi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A3 100g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720154653 |
| Karheus Bendtsen | 45 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062285 |
| Lavalla (kpl) | 90 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 95 % |
| Paksuus | 109 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 100 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062285 |
| Varastosaldo | 30 riisiä (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A3 100g 500 arkkia on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Tuotteen erinomaisen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tuotteita. Suosi ekologisia toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

