Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin hinta 82,74€
4 arviota
82,74€ / kpl
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä on käytännöllinen ja luotettava kirjoitusväline kaikkiin tilanteisiin. Kuulakärkikynällä kirjoittaminen käy sujuvasti ja siististi, sillä se liukuu paperilla tasaisesti ja tahrattomasti. Kuulakärkikynä on väriltään musta. Geelimusteen jälki on erittäin sileä ja tasainen. Se liukuu helposti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta miellyttävää ja vaivatonta. Pilot FriXion -tuotteiden muste reagoi hankaamisen seurauksena lämpötilan muutokseen ja muuttuu näkymättömäksi. Tämä mahdollistaa virheiden korjaamisen tai muutosten tekemisen vaivattomasti. Kynän kartion muotoinen kärki liukuu sulavasti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta vaivatonta ja sujuvaa. Kärjen muoto vähentää kitkaa ja vastusta paperilla, mikä mahdollistaa nopean ja vaivattoman kirjoittamisen. Kynä on uudelleentäytettävä, mikä tekee siitä kustannustehokkaan ja ympäristöystävällisen valinnan, sillä uutta kynää ei tarvitse ostaa aina uudelleen. Väri: musta Mustetyyppi: geeli Uudelleentäytettävä Poispyyhittävä muste Kärjen muoto: kartiomainen Pakkauksessa: 12 kpl. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3131910435853 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 350 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | WLT435853 |
| Viiva | 0.35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja erinomainen tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Ballograf Epoca Chrome vaaleansininen, ME 12kpl
Hinta 14,15€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä MG 1,0mm musta
Hinta 0,39€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin
Hinta 81,54€ / kplBx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä tarjoaa jouhevaa ja vaivatonta kirjoittamista. kuulakärkikynä liukuu tasaisesti paperilla, mikä tekee kirjoittamisesta nopeaa ja ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Pilot acro 1000 kuulak 1.0 vaalsinrunko
Hinta 39,01€ / kplPilot acro 1000 kuulak 1.0 vaalsinrunko. Se on hyvälaatuinen kynä, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Pilot Acro 1000 kuulakärkikynä on hyödyllinen kirjoitusväline, joka tarjoaa sujuvan kirjoituskokemuksen, nopean kuivumisen, monipuolisuuden ja ...VarastossaTarkastele
-
+


