Parker jotter originals kuulak sininen hinta 17,97€
8 arviota
17,97€ / kpl
Parker jotter originals kuulak sininen. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Parker Originals kuulakärkikynä sopii kaikkiin tilanteisiin ja kirjoitustarpeisiin. Käytännöllinen ja luotettava kynä liukuu paperilla tasaisesti ja jättää selkeän tahrattoman jäljen. Kuulakärkikynä on sininen väriltään. Viskoosisen musteen ansiosta kuulakärkikynä kuivuu paperilla nopeasti ilman tahroja tai vuotoja. Se sopii myös kiiltäville ja liukkaille papereille, kuten kuiteille. Tämä kärjeltään ohut kynä on tarkoitettu luomaan selkeitä ja tarkkoja viivoja, ja se onkin loistava väline niin kirjoittamiseen kuin piirtämiseen. Voit täyttää kynän yhä uudelleen, joten se on sekä kustannustehokas että ympäristöystävällinen valinta. Väri: sininen Mustetyyppi: puolikiinteä Uudelleentäytettävä Kärjen muoto: ohut Pakkauksessa: 1 kpl. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Parker jotter originals kuulak sininen tuotetiedot
| EAN-koodi | 13026981234276 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Ohut |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Alkoholipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 1 |
| Riittävyys | 3500 m |
| Runko | Laivastonsininen |
| Runko materiaali | Uusiutuvat materiaalit |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 2123427 |
| Viiva | 1,0 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 77 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 95 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 55 |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 81 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja tasokas tarvikkeiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Micron kork 0,7 musta
Hinta 0,13€ / kplKuulakärkikynä Micron kork 0,7 musta. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 1600 m. läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä ...VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy100 0,7 sin
Hinta 36,42€ / kplPapermate inkjoy100 0,7 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 mu
Hinta 1,93€ / kplKuulakärkikynä Pilot super grip mek 0,21 mu. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetun pilot super grip -kuulakynän öljypohjainen muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). ergonominen, hyvän pidon antava kumiote ja kynän ...VarastossaTarkastele
-
+


