Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin hinta 81,54€
6 arviota
81,54€ / kpl
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä tarjoaa jouhevaa ja vaivatonta kirjoittamista. kuulakärkikynä liukuu tasaisesti paperilla, mikä tekee kirjoittamisesta nopeaa ja sujuvaa, ja muste kuivuu nopeasti, mikä vähentää sotkujen riskiä. Kuulakärkikynä on sininen väriltään. Geelimusteen jälki on erittäin sileä ja tasainen. Se liukuu helposti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta miellyttävää ja vaivatonta. Pilot FriXion -tuotteiden muste on erityisen lämpöherkkää. Se koostuu erityisistä kemiallisista yhdisteistä, jotka reagoivat kitkan aiheuttamiin lämpötilan muutoksiin. Pyyhittäessä lämpötilan muutos aiheuttaa musteen häviämisen. Kynän kartion muotoinen kärki tarjoaa tarkkuutta, sujuvuutta, tasaisen mustejäljen ja kestävyyttä, mikä tekee kirjoittamisesta tai piirtämisestä miellyttävää ja tehokasta. Kynä on kustannustehokas ja ympäristöystävällinen valinta, sillä se on uudelleentäytettävä. Väri: sininen Mustetyyppi: geeli Uudelleentäytettävä Poispyyhittävä muste Kärjen muoto: kartiomainen Pakkauksessa: 12 kpl. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin tuotetiedot
| EAN-koodi | 3131910435853 |
|---|---|
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Geeli (hyytelömäinen aine) |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 350 m |
| Runko | Sininen |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | WLT435846 |
| Viiva | 0.35 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Sininen |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 18 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 76 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 76 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvä toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Faber-Castell Poly Ball XB musta
Hinta 3,72€ / KPLPoly-tuoteperheen kynissä on trendivärit ja pehmeä otepinta, joten kynä pysyy hyvin kädessä. Muste on arkistointikelpoista, sinistä ja kynällä on erityisen kevyttä kirjoittaa. Vaihtosäiliöksi käyvät kaikki suuren kapasiteetin XB-säiliöt.
TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Bic clic m10 mek 0,32 sininen
Hinta 0,75€ / kplKuulakärkikynä Bic clic m10 mek 0,32 sininen. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Bic clic m10 -kuulakärkikynän rungossa on kätevä painomekanismi. kynän näkyvän mustesäiliön sininen muste on arkistokelpoista (vtt). medium-kärki: ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Papermate inkjoy 100rt 0,3 sin
Hinta 0,79€ / kplKuulakärkikynä Papermate inkjoy 100rt 0,3 sin. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Mekanismilla varustetussa papermate inkjoy 100rt -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä uni Laknock SN-101 punainen 0,7mm
Hinta 1,76€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Bx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin
Hinta 82,74€ / kplBx12 pilot frixion clic + 6+6rfl 0.7sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Pilot FriXion Clicker kuulakärkikynä on käytännöllinen ja luotettava kirjoitusväline kaikkiin tilanteisiin. Kuulakärkikynällä kirjoittaminen käy sujuvasti ja ...VarastossaTarkastele
-
+


