Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen hinta 72,04€
4 arviota
72,04€ / kpl
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkauksessa on 90+10 kuulakärkikynää! painomekanismilla varustetun bic m10 -kuulakärkikynän sininen muste on riittoisaa - kirjoitat sillä jopa kaksinkertaisen määrän kuin vastaavilla kynillä. kätevä pakkaus toimii myös kynien vaivattomaan esillepanoon. medium-kärki: 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä: 1 pkt = 90 kynää + 10 kaupan päälle / 50 pkt. Luotettava kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123278257 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Ei |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 100 |
| Riittävyys | 2000 m |
| Runko | Värilajitelma |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 942915 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Kyllä |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 19 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 3 |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin
Hinta 30,64€ / kplBic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän ...VarastossaTarkastele
-
+
-
bic atlantis clic kuulakynä0,32si
Hinta 63,33€ / kplBic atlantis clic kuulakynä0,32si. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Micron kork 0,7 sininen
Hinta 0,13€ / kplKuulakärkikynä Micron kork 0,7 sininen. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 1600 m. läpinäkyvä runko paljastaa jäljellä olevan musteen määrän. medium-kärki: ...VarastossaTarkastele
-
+
-
papermate inkjoy100 0,7 sin
Hinta 36,42€ / kplPapermate inkjoy100 0,7 sin. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! papermate inkjoy 100 -kuulakärkikynässä on ergonominen, kolmikulmainen runko, jolla on ilo kirjoittaa pitkään. kynän sujuvasti juokseva inkjoy-muste on ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Lyreco liquid kuulamustakynä 0,5 vih
Hinta 0,67€ / kplLyreco liquid kuulamustakynä 0,5 vih. Tämän erinomaisen kynän verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Lyreco liquid ink -kuulamustekynä käyttää vedenkestävän, haalistumattoman musteen viimeiseen pisaraan asti. rungossa oleva kätevä ikkuna näyttää jäljellä olevan ...VarastossaTarkastele
-
+


