bic atlantis clic kuulakynä0,32si hinta 63,33€
4 arviota
63,33€ / kpl
Bic atlantis clic kuulakynä0,32si. Tämän erinomaisen kirjoitusvälineen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus, 30+6 kynää! ympäristöystävällisesti valmistetun, ergonomisen bic atlantis clic -kuulakärkikynän erittäin juokseva, arkistokelpoinen (iso 12757- 2) muste takaa ainutlaatuisen pehmeän kirjoituksen. kynän kuminen otepinta ja painonuppi ovat musteen värisiä. kätevä pakkaus toimii myös kynien esillepanoon. medium-kärki: kuula 1,0 mm, viivan leveys 0,32 mm. myyntierä 1 pkt (30 kpl + 6 kaupan päälle) / 36 pkt. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
bic atlantis clic kuulakynä0,32si tuotetiedot
| EAN-koodi | 3086123344525 |
|---|---|
| Ergonomia tuote | Kyllä |
| Kuulan halkaisija Ø | 1 mm |
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Puolikiinteää |
| Muste koostumus | Öljypohjainen |
| Painomekanismi | On |
| Pakkauksessa tuotteita | 36 |
| Riittävyys | 1800 m |
| Runko | Läpikuultava |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | On |
| Valmistajan tuotenumero | 920286 |
| Viiva | 0,32 mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Sininen |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 16 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 79 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 5 |
| NF-Environnement Ympäristömerkki | Kyllä |
| PEFC-sertifikaatti | Kyllä |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 80 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Uudelleentäytettävissä | Kyllä |
| Vastuullisuusaste (%) | 65 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Kuulakärkikynä Bic cristal kork 0,32mm musta
Hinta 0,45€ / kplKuulakärkikynä Bic cristal kork 0,32mm musta. Se on erinomainen kirjoitusväline, joka toimitetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2).TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Bic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin
Hinta 30,64€ / kplBic cristal säästöpak. 0,32mm 90+10 sin. Se on laadukas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Bic cristal -kuulakärkikynän läpinäkyvästä rungosta näkee kätevästi jäljellä olevan musteen määrän. muste on arkistokelpoista (iso 12757-2). kynän ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä FC Grip Glam Edition silver XB
Hinta 9,63€ / KPLFaber-Castellin jo klassikoksi muodostunut GRIP 2011 -kuulakynä on saanut uuden helmiäisenhohtoisen, modernin värityksen. Kynä on suunniteltu painoltaan ja muotoilultaan pitkäkestoiseen kirjoittamiseen käden väsymättä. Kynän varressa ergonomiset Faber-Castellin patentoimat täplät ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Faber-Castell Speedx 1.0 Punainen
Hinta 0,57€ / KPLFaber-Castellin Speedx kuulakärkikynä tuntuu super pehmeältä kädessä. Kynällä on erittäin miellyttävä kirjoittaa. Laadukkaan LV-musteen ansiosta kynä liukuu paperilla nopeasti ja vaivattomasti.1,0 mm, musteen väri punainen.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Kuulakärkikynä Faber-Castell Speedx 1.0 musta
Hinta 1,57€ / KPLFaber-Castellin Speedx kuulakärkikynä tuntuu super pehmeältä kädessä. Kynällä on erittäin miellyttävä kirjoittaa. Laadukkaan LV-musteen ansiosta kynä liukuu paperilla nopeasti ja vaivattomasti.1,0 mm, musteen väri musta.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Bic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen
Hinta 72,04€ / kplBic m10 säästöpakkaus 90+10 0,32 sininen. Se on erinomainen kynä, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkauksessa on 90+10 kuulakärkikynää! painomekanismilla varustetun bic m10 -kuulakärkikynän sininen muste on riittoisaa - kirjoitat sillä jopa ...VarastossaTarkastele
-
+


