Samsung Galaxy S24 128GB Titanium Gray huollettu hinta 606,77€
5 arviota
606,77€ / KPL
Samsung Galaxy S24 128GB Titanium Gray huollettu. Se on hyvälaatuinen toimistotarvike, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Muisti 12 GB, tallennustila 128 GB. Liitäntä: USB-C. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tämän tuotteen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Samsung Galaxy S24 128GB tiedot
| Akku | min. 80 %. 4000 mAh. Ei irrotettavissa. |
|---|---|
| EAN | 6419683019423 |
| Etukamera | 12.0 MP F2.2 automaattitarkennus |
| Käyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko | 156,4 mm/6,2" 2340x1080 FHD+. Virkistystaajuus 120Hz. Tekniikka: Dynamic AMOLED 2X |
| SIM-kortti tyyppi | Dual SIM (nanoSim ja e-SIM) |
| Takakamera | Pääkameran tarkkuus: 50.0 MP + 10.0 MP + 12.0 MP Pääkameran aukkosuhde (moninkertainen) F1.8 , F2.4 , F2.2 OIS, automaattitarkennus. |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 146.9 mm Leveys: 70.5 mm Syvyys: 7.2 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan tuotenumero | 1064070 |
| Varastosaldo | 1 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be 2.4GHz+5GHz+6GHz, EHT320, MIMO, 4096-QAM. NFC Kyllä |
| Väri | Harmaa |
Kännykkä- ja tablet-tarvikkeet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen tarvikkeiden verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Samsung Galaxy S24 128GB tiedot
| Akku | min. 80 %. 4000 mAh. Ei irrotettavissa. |
|---|---|
| EAN | 6419683019423 |
| Etukamera | 12.0 MP F2.2 automaattitarkennus |
| Käyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko | 156,4 mm/6,2" 2340x1080 FHD+. Virkistystaajuus 120Hz. Tekniikka: Dynamic AMOLED 2X |
| SIM-kortti tyyppi | Dual SIM (nanoSim ja e-SIM) |
| Takakamera | Pääkameran tarkkuus: 50.0 MP + 10.0 MP + 12.0 MP Pääkameran aukkosuhde (moninkertainen) F1.8 , F2.4 , F2.2 OIS, automaattitarkennus. |
| Tallennuskapasiteetti | 256 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 146.9 mm Leveys: 70.5 mm Syvyys: 7.2 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan tuotenumero | 1064070 |
| Varastosaldo | 1 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be 2.4GHz+5GHz+6GHz, EHT320, MIMO, 4096-QAM. NFC Kyllä |
| Väri | Harmaa |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Samsung Galaxy S24 128GB Titanium Gray huollettu on ympäristöystävällinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja tuotteita. Suosi ympäristöystävällisiä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Samsung Galaxy A22 5G 64GB black tehdashuollettu SM-A226B
Hinta 173,14€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Samsung Galaxy S22 128GB black tehdashuollettu SM-S901B
Hinta 446,11€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Samsung Galaxy S23 128GB SM-S911B/DS Black tehdashuollettu
Hinta 618,95€ / KPLMuisti 8 Gb, tallennustila 128 GB käytettävissä oleva tallennustila 99 GB Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM Kiihtyvyysanturi, Barometri, Sormenjälkianturi, Gyrometri, Geomagneettinen anturi, Hall-anturi, Valoanturi, Etäisyysanturi
VarastossaTarkastele
-
+


