Samsung Galaxy S22 128GB black tehdashuollettu SM-S901B hinta 446,11€
6 arviota
446,11€ / KPL
Samsung Galaxy S22 128GB black tehdashuollettu SM-S901B. Tämän erinomaisen toimistotuotteen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. . Nopea toimituspalvelumme kuljettaa tämän tuotteen ilmaisella toimituksella toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Samsung Galaxy S22 128GB tiedot
| Akku | Kapasiteetti 3700 mAh Lo-Po |
|---|---|
| EAN | 6419683015579 |
| Etukamera | 10 megapikseliä f/2.2 - automaattinen |
| Käyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko | OLED-näyttö - 2340 x 1080 pikseliä - 6.1" - 425 ppi - (120 Hz) |
| SIM-kortti tyyppi | Dual SIM nano-SIM ja eSIM |
| Takakamera | Pääkamera: 50 megapikseliä - laajakulmalinssi - 3x optinen zoomi - f/1.8 - tarkennus: automaattinen Toinen kamera: 12 megapikseliä - ultra-laajakulmalinssi - f/2.2 Kolmas kamera: 10 megapikseliä - telekuvaobjektiivi - f/2.4 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 146 mm Leveys: 70.6 mm Syvyys: 7.6 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan tuotenumero | 1062099 |
| Varastosaldo | 10 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | WLAN/Wi-FI: 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Väri | musta |
Kännykkä- ja tablet-tarvikkeet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Samsung Galaxy S22 128GB tiedot
| Akku | Kapasiteetti 3700 mAh Lo-Po |
|---|---|
| EAN | 6419683015579 |
| Etukamera | 10 megapikseliä f/2.2 - automaattinen |
| Käyttöjärjestelmä | Android |
| Näytön koko | OLED-näyttö - 2340 x 1080 pikseliä - 6.1" - 425 ppi - (120 Hz) |
| SIM-kortti tyyppi | Dual SIM nano-SIM ja eSIM |
| Takakamera | Pääkamera: 50 megapikseliä - laajakulmalinssi - 3x optinen zoomi - f/1.8 - tarkennus: automaattinen Toinen kamera: 12 megapikseliä - ultra-laajakulmalinssi - f/2.2 Kolmas kamera: 10 megapikseliä - telekuvaobjektiivi - f/2.4 |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 146 mm Leveys: 70.6 mm Syvyys: 7.6 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan tuotenumero | 1062099 |
| Varastosaldo | 10 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | WLAN/Wi-FI: 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Väri | musta |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Samsung Galaxy S22 128GB black tehdashuollettu SM-S901B on ekologinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen hyvän laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja tuotteita. Suosi ympäristöystävällisiä tuotteita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Samsung Galaxy A22 5G 64GB black tehdashuollettu SM-A226B
Hinta 173,14€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Samsung Galaxy S23 128GB SM-S911B/DS Black tehdashuollettu
Hinta 618,95€ / KPLMuisti 8 Gb, tallennustila 128 GB käytettävissä oleva tallennustila 99 GB Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM Kiihtyvyysanturi, Barometri, Sormenjälkianturi, Gyrometri, Geomagneettinen anturi, Hall-anturi, Valoanturi, Etäisyysanturi
VarastossaTarkastele
-
+


