Samsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome black tehdashuollettu hinta 246,38€
6 arviota
246,38€ / KPL
Samsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome black tehdashuollettu. Se on hyvä tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. USB Type-C. Wi-Fi Direct. Kuulokeliitäntä 3,5 mm. IP 67 vesi ja pölytiivis. (makea vesi 30 minuuttia 1metriin asti). Nopea kuljetuspalvelumme toimittaa tämän tuotteen ilman toimituskuluja toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Turku, Oulu, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Samsung Galaxy A52s 5G tiedot
| Akku | 4500mAh |
|---|---|
| EAN | 6419683017054 |
| Etukamera | Resolution: 32.0 MP. F Number: F2.2. Auto Focus: No. OIS: No. Flash: no. |
| Näytön koko | 165 mm 6,5"/160,9 mm 6,3" rounded corners. Resoluutio: 1080x2400 (FHD+) Technology: Super AMOLED |
| SIM-kortti tyyppi | Dual-SIM |
| Takakamera | 64.0MP + 12.0 MP + 5.0MP + 5.0MP Autofocus, Digital Zoom up to 10x . F1.8,F2.2, F2.4 ja F2.4 OIS: Yes Flash: Yes Video recording resolution: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 159.9 mm Leveys: 75.1 mm Syvyys: 8.4 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan tuotenumero | 1062691 |
| Varastosaldo | 2 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, SISO, 1024-QAM luetooth 5.0 |
| Väri | Awesome Black |
Kännykkä- ja tablet-tarvikkeet TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen tuotteiden verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Samsung Galaxy A52s 5G tiedot
| Akku | 4500mAh |
|---|---|
| EAN | 6419683017054 |
| Etukamera | Resolution: 32.0 MP. F Number: F2.2. Auto Focus: No. OIS: No. Flash: no. |
| Näytön koko | 165 mm 6,5"/160,9 mm 6,3" rounded corners. Resoluutio: 1080x2400 (FHD+) Technology: Super AMOLED |
| SIM-kortti tyyppi | Dual-SIM |
| Takakamera | 64.0MP + 12.0 MP + 5.0MP + 5.0MP Autofocus, Digital Zoom up to 10x . F1.8,F2.2, F2.4 ja F2.4 OIS: Yes Flash: Yes Video recording resolution: UHD 4K (3840 x 2160) @30fps |
| Tallennuskapasiteetti | 128 GB |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotteen mitat | Korkeus: 159.9 mm Leveys: 75.1 mm Syvyys: 8.4 mm |
| UNSPSC | 43191501 |
| Valmistaja | SAMSUNG |
| Valmistajan tuotenumero | 1062691 |
| Varastosaldo | 2 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Verkkoyhteydet | 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz, HE80, SISO, 1024-QAM luetooth 5.0 |
| Väri | Awesome Black |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Samsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome black tehdashuollettu on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Tuotteen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu lukuisia laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ympäristöystävällisiä tarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Samsung Galaxy A22 5G 64GB black tehdashuollettu SM-A226B
Hinta 173,14€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Samsung Galaxy S22 128GB black tehdashuollettu SM-S901B
Hinta 446,11€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+
-
Samsung Galaxy S23 128GB SM-S911B/DS Black tehdashuollettu
Hinta 618,95€ / KPLMuisti 8 Gb, tallennustila 128 GB käytettävissä oleva tallennustila 99 GB Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4G+5GHz+6GHz, HE160, MIMO, 1024-QAM Kiihtyvyysanturi, Barometri, Sormenjälkianturi, Gyrometri, Geomagneettinen anturi, Hall-anturi, Valoanturi, Etäisyysanturi
VarastossaTarkastele
-
+


