Hdmi kaapeli MicroConnect 5m Uros-uros musta hinta 20,59€
5 arviota
20,59€ / KPL
hdmi kaapeli edullisesti, hintaan 20,59 €
Hdmi kaapeli MicroConnect 5m Uros-uros musta. Tämän erinomaisen oheislaitteen verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. HDMI 2.0 4K - 2K 60Hz Gold-plated connectors, supports Ethernet. Täsmällinen sopimuskuljetuksemme toimittaa HDMI kaapelin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Kuopio, Turku, Helsinki... siis minne tahansa Suomeen.
Hdmi kaapeli MicroConnect 5m tiedot
| EAN | 5712505694671 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008610 |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | HDMI 19 Uros |
| Muut tuotevariaatiot | 1 m 2 m 3 m 7.5 m |
| Riippupakattu | Kyllä |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 5 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | HDM19195V2.0 |
| Varastosaldo | 27 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
HDMI kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä HDMI kaapelien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain HDMI kaapelit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän HDMI kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Hdmi kaapeli MicroConnect 5m tiedot
| EAN | 5712505694671 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008610 |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | HDMI 19 Uros |
| Muut tuotevariaatiot | 1 m 2 m 3 m 7.5 m |
| Riippupakattu | Kyllä |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 5 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | HDM19195V2.0 |
| Varastosaldo | 27 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Hdmi kaapeli MicroConnect 2m male-male
Hinta 7,31€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+


