Hdmi kaapeli MicroConnect 2m hinta 9,75€
8 arviota
9,75€ / KPL
hdmi kaapeli alhaiseen hintaan 9,75 €
Hdmi kaapeli MicroConnect 2m. Se on hyvälaatuinen oheislaite, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. HDMI 2.0 4K - 2K 60Hz 18Gb/ s Gold plated connectors, ARC, HDCP2.2, CEC. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa HDMI kaapelin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.
Hdmi kaapeli MicroConnect 2m tiedot
| EAN | 5704174300427 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008617 |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | HDMI 19 Uros |
| Muut tuotevariaatiot | 1 m 3 m 5 m 7.5 m |
| Riippupakattu | Kyllä |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | HDM19192V2.0 |
| Varastosaldo | 11 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
HDMI kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas HDMI kaapelien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat HDMI kaapelit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän HDMI kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Hdmi kaapeli MicroConnect 2m tiedot
| EAN | 5704174300427 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008617 |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | HDMI 19 Uros |
| Muut tuotevariaatiot | 1 m 3 m 5 m 7.5 m |
| Riippupakattu | Kyllä |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 2 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | HDM19192V2.0 |
| Varastosaldo | 11 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Hdmi kaapeli MicroConnect 2m male-male
Hinta 7,31€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+


