Hdmi kaapeli MicroConnect 3m hinta 19,64€
6 arviota
19,64€ / KPL
hdmi kaapeli säästöhintaan 19,64 €
Hdmi kaapeli MicroConnect 3m. Se on hyvä oheislaite, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. HDMI 2.0 4K - 2K 60Hz 18Gb/ s Gold plated connectors, ARC, HDCP2.2, CEC. Täsmällinen toimituspalvelumme kuljettaa HDMI kaapelin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Hdmi kaapeli MicroConnect 3m tiedot
| EAN | 5712505694664 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008609 |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | HDMI 19 Uros |
| Muut tuotevariaatiot | 1 m 2 m 5 m 7.5 m |
| Riippupakattu | Kyllä |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 3 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | HDM19193V2.0 |
| Varastosaldo | 3 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
HDMI kaapelin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja hyvälaatuinen HDMI kaapelien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain HDMI kaapelit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvä toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän HDMI kaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Hdmi kaapeli MicroConnect 3m tiedot
| EAN | 5712505694664 |
|---|---|
| HDMI Kaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1008609 |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | HDMI 19 Uros |
| Muut tuotevariaatiot | 1 m 2 m 5 m 7.5 m |
| Riippupakattu | Kyllä |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 3 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | HDM19193V2.0 |
| Varastosaldo | 3 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Hdmi kaapeli MicroConnect 2m male-male
Hinta 7,31€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+


