Vinyyiteippi Dymo XTL 19mm musta/valkoinen etiketti hinta 39,33€
5 arviota
39,33€ / KPL
etiketti edulliseen hintaan 39,33 €
Vinyyiteippi Dymo XTL 19mm musta/valkoinen etiketti. Laadukas tarranauha tarratulostimeen. Tarranauhassa on musta teksti ja valkoinen pohja. Etiketin toimitusaika verkkokaupasta tilattuna on n. viikko. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa etiketin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... eli kaikkialle Suomeen.
Vinyyiteippi Dymo XTL 19mm tiedot
| EAN | 71701001313 |
|---|---|
| Etiketin mitat | Leveys: 19 mm Pituus: 7 m |
| Etiketin tuotekoodi verkkokaupassa | 1011586 |
| Nauhan leveys | 19 mm |
| Pohjan väri | Valkoinen |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | DYMO |
| Valmistajan tuotenumero | 1868752 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
etiketin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen etikettien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat etiketit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän etiketit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Vinyyiteippi Dymo XTL 19mm tiedot
| EAN | 71701001313 |
|---|---|
| Etiketin mitat | Leveys: 19 mm Pituus: 7 m |
| Etiketin tuotekoodi verkkokaupassa | 1011586 |
| Nauhan leveys | 19 mm |
| Pohjan väri | Valkoinen |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | DYMO |
| Valmistajan tuotenumero | 1868752 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Tarranauha Dymo Rhino 24mm x 5,5m musta/valkoinen polyester
Hinta 36,50€ / KPLRhino teippejä voi tulostaa Rhino tai LabelManger tulostimilla. UL969 hyväksyttyjä. Nailon tarrat sopivat johtoihin, kaapeleihin sekä kaareviin ja karkeisiin pintoihin. Kestävät vetoa, repeytymätön materiaali. Käyttölämpötila -40C - +150C riippuen materiaalista. Tuotekortista lisätietoja.TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kutistesukka Dymo Rhino 6mmx1.5m musta / valkoinen
Hinta 42,51€ / RLADymo kutisteputki musta/valkoinen 6mm leveä ja 1,5m pitkä rulla. sopii seuraaviin DYmo laitteisiin: Dymo Rhino 5000, Dymo Rhino 5200, Dymo Rhino 6000, 3M PL200, 3M PL300. Kasetin ulko-osat ovat 100%:sti kierrätysmateriaalista.VarastossaTarkastele
-
+
-
Tarra Dymo LW-kesto 25x89mm 350 /rll 2 rll/ras
Hinta 125,18€ / RASDymo Durable LabelWriter -tarrat sopivat kovaan ja pitkäkestoiseen käyttöön. Nämä etiketit on valmistettu polypropeenista. Ne ovat repeytymisen kestäviä, öljyn ja pesuaineen kestäviä ja vedenkestäviä. Durable LabelWriter -tarroissa on vahva liima. Tarran mitat: korkeus 25mmx leveys 89mm.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Tarranauha dymo d1 12mm x 7m mu/ki yhteensopiva 45010
Hinta 8,05€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+


