Kutistesukka Dymo 6mmx1,5m musta / keltainen hinta 42,51€
6 arviota
42,51€ / RLA
kutistesukka hyvään hintaan 42,51 €
Kutistesukka Dymo 6mmx1,5m musta / keltainen. Se on laadukas tuote, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Dymo kutisteputki musta/keltainen 6mm leveä ja 1,5m pitkä rulla. sopii seuraaviin DYmo laitteisiin: Dymo Rhino 5000, Dymo Rhino 5200, Dymo Rhino 6000, 3M PL200, 3M PL300. Kasetin ulko-osat ovat 100%:sti kierrätysmateriaalista. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa kutistesukan toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kutistesukka Dymo 6mmx1 5m tiedot
| EAN | 71701180520 |
|---|---|
| Kutistesukan mitta | Pituus: 1.5 m |
| Kutistesukan tuotekoodi verkkokaupassa | 1058429 |
| Nauhan leveys | 6 mm |
| Pohjan väri | Keltainen |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | rulla (Minimitilaus: 5 rullaa) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | DYMO |
| Valmistajan tuotenumero | 1058429 |
| Varastosaldo | 0 rullaa (Päivitetty: 03.04 2026) |
kutistesukan TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen kutistesukkien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain kutistesukat rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän kutistesukat lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kutistesukka Dymo 6mmx1 5m tiedot
| EAN | 71701180520 |
|---|---|
| Kutistesukan mitta | Pituus: 1.5 m |
| Kutistesukan tuotekoodi verkkokaupassa | 1058429 |
| Nauhan leveys | 6 mm |
| Pohjan väri | Keltainen |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | rulla (Minimitilaus: 5 rullaa) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | DYMO |
| Valmistajan tuotenumero | 1058429 |
| Varastosaldo | 0 rullaa (Päivitetty: 03.04 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Poistotuote
Tarranauha 12mmx4m musta/valkoinen muovi Dymo 91221
Hinta 7,99€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kutistesukka Dymo Rhino 6mmx1.5m musta / valkoinen
Hinta 42,51€ / RLADymo kutisteputki musta/valkoinen 6mm leveä ja 1,5m pitkä rulla. sopii seuraaviin DYmo laitteisiin: Dymo Rhino 5000, Dymo Rhino 5200, Dymo Rhino 6000, 3M PL200, 3M PL300. Kasetin ulko-osat ovat 100%:sti kierrätysmateriaalista.VarastossaTarkastele
-
+
-
Kutistesukka Brother 11,2mm Musta/keltainen
Hinta 36,35€ / KPLLeveys 11,2 mm, pituus 1,5 m Kutistuu lämmitettäessä ja luo pysyvän tunnistemerkinnän Korkealaatuinen, alkuperäinen Brother-kutistesukka Selkeään ja kestävään merkintään Kaapeleille, joiden halkaisija on 2,1-7mm. Kutistumissuhde 3:1TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Kutistesukka Brother 9,0mm Musta/keltainen
Hinta 33,14€ / KPLLeveys 9 mm, pituus 1,5 m Kutistuu lämmitettäessä ja luo pysyvän tunnistemerkinnän Korkealaatuinen, alkuperäinen Brother-kutistesukka Selkeään ja kestävään merkintään Kaapeleille, joiden halkaisija on 1,6-5,4 mm. Kutistumissuhde 3:1TilaustuoteTarkastele
-
+


