Usb-jatkokaapeli 2.0 1m USB-A Male-Female hinta 6,15€
6 arviota
6,15€ / KPL
usb-jatkokaapeli huokeaan hintaan 6,15 €
Usb-jatkokaapeli 2.0 1m USB-A Male-Female. Se on laadukas oheislaite, jonka toimitus hoidetaan heti kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). Tämä kaapeli on tarkoitettu USB 2.0 -kaapeleiden tai muiden USB A -liittimellä varustettujen laitteiden jatkamiseen. Tiedonsiirtonopeus jopa 0,48 Gbit/s. Synkronointiin ja lataamiseen Hi-Speed tiedonsiirto jopa 0,48 Gbit/s Liitin 1: USB-A Male Liitin 2: USB-A Female Pituus : 1m. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa usb-jatkokaapelin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Usb-jatkokaapeli 2 0 1m tiedot
| EAN | 5711045495236 |
|---|---|
| Johdon pituus | 1 m |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB 2.0 A Naaras |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | USB-kaapeli |
| UNSPSC | 43202222 |
| Usb-jatkokaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1057824 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1057824 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
usb-jatkokaapelin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas usb-jatkokaapelien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain usb-jatkokaapelit rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotuote on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Tämän usb-jatkokaapelit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Usb-jatkokaapeli 2 0 1m tiedot
| EAN | 5711045495236 |
|---|---|
| Johdon pituus | 1 m |
| Liitäntä A | USB 2.0 A Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | USB 2.0 A Naaras |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | USB-kaapeli |
| UNSPSC | 43202222 |
| Usb-jatkokaapelin tuotekoodi verkkokaupassa | 1057824 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | 1057824 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Verkkosovitin DELL USB-C 65W
Hinta 88,67€ / KPLÄlä kuljeta verkkomuuntajaa kodin ja toimiston välillä. Hanki kannettavaan tietokoneeseen toinen verkkolaite ja pidä toinen verkkolaite toimistolla ja toinen kotona ja matkoilla. 65 watin Dell-verkkolaite on suunniteltu kannettavan Dell-tietokoneen virransyöttötarpeisiin. Verkkolaite tarjoaa 65 ...TilaustuoteTarkastele
-
+


