Tarranauha Dymo Letratag 12mmx4m valkoinen paperi 10 rll/ras hinta 7,17€
28 arviota
7,17€ / RLA
tarranauha säästöhintaan 7,17 €
Tarranauha Dymo Letratag 12mmx4m valkoinen paperi 10 rll/ras. Tämän erinomaisen toimistotuotteen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Näitä 12 mm:n mattateippejä on helppo kiinnittää ja leikata. Tarrakasetti on helppo vaihtaa. LetraTAG-paperiteipit ovat edullinen ratkaisu lähes kaikkiin kodin tarratarpeisiin. Nopea sopimuskuljetuksemme toimittaa tarranauhan toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... siis minne tahansa Suomeen.
Tarranauha Dymo Letratag 12mmx4m tiedot
| EAN | 5411313912006 |
|---|---|
| Nauhan leveys | 12 mm |
| Pohjan väri | Valkoinen |
| Tarranauhan mitta | Pituus: 4 m |
| Tarranauhan tuotekoodi verkkokaupassa | 205782 |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | rulla (Minimitilaus: 1 rulla) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | DYMO |
| Valmistajan tuotenumero | S0721520 |
| Varastosaldo | 270 rullaa (Päivitetty: 03.04 2026) |
tarranauhan TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja tasokas tarranauhojen verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarranauhat rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja laadukas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän tarranauhat lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Tarranauha Dymo Letratag 12mmx4m tiedot
| EAN | 5411313912006 |
|---|---|
| Nauhan leveys | 12 mm |
| Pohjan väri | Valkoinen |
| Tarranauhan mitta | Pituus: 4 m |
| Tarranauhan tuotekoodi verkkokaupassa | 205782 |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | rulla (Minimitilaus: 1 rulla) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | DYMO |
| Valmistajan tuotenumero | S0721520 |
| Varastosaldo | 270 rullaa (Päivitetty: 03.04 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Tarranauha dymo d1 6mmx7m mu/va yhteensopiva 43613
Hinta 6,11€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Tarranauha dymo d1 12mm x 7m mu/ki yhteensopiva 45010
Hinta 8,05€ / KPLMusta teksti kirkas pohja 45010, S0720500VarastossaTarkastele
-
+
-
Tarranauha Dymo 12mmx3,5m musta/valkoinen flexible nylon
Hinta 18,98€ / KPLNailonteippejä voi tulostaa Rhino tai LabelManager tulostimilla. UL969 hyväksyttyjä. Nailon tarrat sopivat johtoihin, kaapeleihin sekä kaareviin ja karkeisiin pintoihin. Kestävät vetoa, repeytymätön materiaali. Käyttölämpötila -55C - +135C.VarastossaTarkastele
-
+
-
Tarranauha Dymo D1 19mm x 3,5m musta/valkoinen Flexible Nylon
Hinta 28,61€ / KPLDYMO on kehittänyt erityisesti epätasaisille ja karheille pinnoille sekä kaapelimerkintöihin joustavan nylon-kirjoitusnauhan. Se mukautuu ihanteellisesti kaikkiin pintoihin ja pysyy tiukasti paikallaan erittäin vahvan liimapinnan ansiosta.VarastossaTarkastele
-
+


