Tarranauha Brother 6mmx8m strong musta/valkoinen hinta 25,41€
8 arviota
25,41€ / KPL
tarranauha kilpailukykyiseen hintaan 25,41 €
Tarranauha Brother 6mmx8m strong musta/valkoinen. Se on tasokas toimistotuote, jota toimitetaan kun sitä saapuu varastoon (n. viikko). . Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa tarranauhan toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Tarranauha Brother 6mmx8m strong tiedot
| EAN | 4977766693028 |
|---|---|
| Nauhan leveys | 6 mm |
| Pohjan väri | Valkoinen |
| Tarranauhan mitta | Pituus: 8 m |
| Tarranauhan tuotekoodi verkkokaupassa | 1061816 |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | BROTHER |
| Valmistajan tuotenumero | 1061816 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
tarranauhan TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvä tarranauhojen verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarranauhat toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän tarranauhat lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Tarranauha Brother 6mmx8m strong tiedot
| EAN | 4977766693028 |
|---|---|
| Nauhan leveys | 6 mm |
| Pohjan väri | Valkoinen |
| Tarranauhan mitta | Pituus: 8 m |
| Tarranauhan tuotekoodi verkkokaupassa | 1061816 |
| Tekstin väri | Musta |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44102407 |
| Valmistaja | BROTHER |
| Valmistajan tuotenumero | 1061816 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Tarranauha dymo d1 6mmx7m mu/va yhteensopiva 43613
Hinta 6,11€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Poistotuote
Tarranauha dymo d1 12mm x 7m mu/ki yhteensopiva 45010
Hinta 8,05€ / KPLMusta teksti kirkas pohja 45010, S0720500VarastossaTarkastele
-
+
-
Tarranauha Brother 12mm/4m satiini musta/hopea
Hinta 14,52€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Tarranauha Brother 36mm/8m musta/ valkoinen
Hinta 33,47€ / KPLTämä tarranauha on suunniteltu sopimaan useisiin Brotherin P-touch-tarratulostimiin, jotka tukevat 36 mm leveää tarranauhaa. Tarkista yhteensopivuus tuotemalleista kohdasta "yhteensopivuus", joka löytyy tuotteen mukana tulevasta välilehdestä. Ominaisuudet: Leveys: 36 mm Tekstiväri: Musta ...TilaustuoteTarkastele
-
+


