Rengaskansio MR300 C taskulla valkoinen hinta 5,38€
33 arviota
5,38€ / KPL
rengaskansio meiltä hintaan 5,38 €
Rengaskansio MR300 C taskulla valkoinen (30kpl/ltk). Tämän erinomaisen toimistotarvikkeen toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Mekanismi 30 mm combi/D. Kirkas tasku etukannessa ja selkämyksessä. Selän leveys 45 mm. Kansio avattuna 560x310 mm. Rengaskansiot myydään kappaleittain, laatikossa on 30 kansiota. Varma kuljetuspalvelumme toimittaa rengaskansion toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Rengaskansio MR300 C taskulla tiedot
| EAN | 6416993002121 |
|---|---|
| Koko | 260x310 mm |
| Ominaisuus | Selän leveys 4 cm |
| Rengaskansion tuotekoodi verkkokaupassa | 122144 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44122003 |
| Valmistaja | NO BRAND |
| Valmistajan tuotenumero | 122144 |
| Valmistusmateriaali | Polypropeeni |
| Varastosaldo | 5 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
rengaskansion TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja laadukas rengaskansioiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain rengaskansiot rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotuotevalikoima on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Tämän rengaskansiot lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Rengaskansio MR300 C taskulla tiedot
| EAN | 6416993002121 |
|---|---|
| Koko | 260x310 mm |
| Ominaisuus | Selän leveys 4 cm |
| Rengaskansion tuotekoodi verkkokaupassa | 122144 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 44122003 |
| Valmistaja | NO BRAND |
| Valmistajan tuotenumero | 122144 |
| Valmistusmateriaali | Polypropeeni |
| Varastosaldo | 5 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Valkoinen |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Rengaskansio vaaka A3L sininen 30mm 2-rengasta
Hinta 11,75€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Rengaskansio A4 15mm PP musta, 25kpl/ltk
Hinta 2,10€ / KPLRengasmekanismilla 8 cm / 15 mm.
VarastossaTarkastele
-
+
-
Rengaskansio Esselte A4 4D/8-8-8 2 kansitaskua valkoinen
Hinta 5,25€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, ...
VarastossaTarkastele
-
+


