Muistikortti Kingston SDXC 64GB hinta 15,30€
8 arviota
15,30€ / KPL
muistikortti edullisesti, hintaan 15,30 €
Muistikortti Kingston SDXC 64GB. Se on hyvälaatuinen tallennusmedia, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. . Luotettava toimituspalvelumme kuljettaa muistikortin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Pori, Espoo, Vantaa... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Muistikortti Kingston SDXC 64GB tiedot
| EAN | 740617348408 |
|---|---|
| Muistikortin mitat | Korkeus: 15 mm Leveys: 11 mm Syvyys: 1 mm |
| Muistikortin tuotekoodi verkkokaupassa | 1009033 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43202005 |
| Valmistaja | KINGSTON |
| Valmistajan tuotenumero | SDCS/64GB |
| Varastosaldo | 30 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
muistikortin TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen kuljetus, kun toimistotarvike tilaus ylittää 140 euroa! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja laadukas muistikorttien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat muistikortit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja hyvälaatuinen toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Tämän muistikortit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Muistikortti Kingston SDXC 64GB tiedot
| EAN | 740617348408 |
|---|---|
| Muistikortin mitat | Korkeus: 15 mm Leveys: 11 mm Syvyys: 1 mm |
| Muistikortin tuotekoodi verkkokaupassa | 1009033 |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| UNSPSC | 43202005 |
| Valmistaja | KINGSTON |
| Valmistajan tuotenumero | SDCS/64GB |
| Varastosaldo | 30 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Muistikortti Kingston SDS2 64GB
Hinta 18,33€ / KPLKingston nopea SDHC - muistikortti soveltuu erinomaisesti ammattitason videokameroihin ja järjestelmäkameroihin. Class 10 UHS-I, Lukunopeus 100MB/sek. Iskunkestävä, vesitiivis, X-ray soveltuva. Tuote tulee muuttumaan SDS3/64GB-versioon syksyn 2025 aikana.VarastossaTarkastele
-
+
-
Muistikortti Sandisk 32GB SDHC Class 4
Hinta 17,51€ / KPLKapasiteetti, jota tarvitset lisää varastointiin 32 Gt:n SanDisk SDHC -muistikortti tarjoaa sinulle kustannustehokkaan tavan jatkaa valokuvien ja videoiden kuvaamista tuhlaamatta aikaa katseluun ja poistamiseen tilan vapauttamiseksi. Testausolosuhteet SanDisk SDHC -muistikortit ovat vedenpitäviä, ...TilaustuoteTarkastele
-
+
-
Muistikortti Verbatim Micro SDXC 64GB
Hinta 13,24€ / KPLArtline Concrete Marker on hyvä betonitussi, jolla voi kirjoittaa betoniin, tiileen ja karheille pinnoille. Betonikynän kestävä kärki varmistaa, että kaikista merkinnöistä tulee tarkkoja. Betoni markkerissa on 1,5 mm leveä, pyöreä ja kestävä terä ja ksyleenitön pysyvä muste, joka kuivuu ...
VarastossaTarkastele
-
+


