MicroConnect Mini Display-HDMI uros-uros 1.8 m hinta 37,95€
5 arviota
37,95€ / KPL
MicroConnect Mini Display-HDMI uros-uros 1.8 m. Laadukas MicroConnect mini displayport ja hdmi liitännöillä. Kaapelin pituus on 1,8 m. Tuotteen toimitusaika verkkokaupasta tilattuna on n. viikko. Tehokas kuljetuspalvelumme toimittaa tilauksen toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
MicroConnect Mini Display-HDMI uros-uros tiedot
| EAN | 5711783504979 |
|---|---|
| Johdon pituus | 1.8 m |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | Displayport Mini Male |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1.8 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | MDPHDMI2 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Hubit kytkimet ja kaapelit TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Ilmainen toimitus yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
MicroConnect Mini Display-HDMI uros-uros tiedot
| EAN | 5711783504979 |
|---|---|
| Johdon pituus | 1.8 m |
| Liitäntä A | HDMI 19 Uros |
| Liitäntä B (toinen pää) | Displayport Mini Male |
| Tilausyksikkö | kpl (Minimitilaus: 1 kpl) |
| Tuotetyyppi | 1.8 m |
| UNSPSC | 43202222 |
| Valmistaja | MICROCONNE |
| Valmistajan tuotenumero | MDPHDMI2 |
| Varastosaldo | 0 kpl (Päivitetty: 03.04 2026) |
| Väri | Musta |
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
MicroConnect Displayport-DVI 2m musta
Hinta 43,27€ / KPLDisplayport M to DVI M, 24+1 M-MTilaustuoteTarkastele
-
+
-
MicroConnect SVGA Full HD M-M 10m
Hinta 33,05€ / KPLTämän Full HD SVGA -kaapelin avulla voit liittää esimerkiksi tietokoneen tai kannettavan tietokoneen näyttöön tai projektoriin Suurin resoluutio: Full HD 1920*1080p@60 Hz Kaksoissuojatut ja kullatut liittimet ferriittisydämillä Liitäntä 1: VGA Male Liitäntä 2: VGA Male Pituus : 10mTilaustuoteTarkastele
-
+


